Przejdź do głównej zawartości

W eBiurze w którym miejscu wykazujemy wspólników spółek ?

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 4

 • Oficjalny komentarz

  W programie Symfonia eBiuro aktualnie nie ma funkcjonalności pozwalającej na obsługę wspólników. Pracujemy nad dodanie takiej funkcjonalności w przyszłych wersjach programu. Planowany termin wdrożenia to koniec pierwszego kwartału 2023. O nowych funkcjonalnościach będziemy informować komunikatami w programie.

 • Beata Turchan

  Jak program dla Biur rachunkowych nie ma obsługi wspólników? To jak mamy liczyć od stycznia spółki cywilne?? To jakiś absurd

  0
 • Monika Sikora

  W takim wypadku co użytkownicy e-biura mają robić? W Symfonia Małej Księgowości nie można prowadzić już KPIR bo za 2024 nie wygeneruje się rozliczenia rocznego. W zakupionym e-Biurze nie można prowadzić księgowań, a od stycznia trzeba. Jak to rozwiązać?

  P. S. Ja mam trochę inny problem, ale oparty na tym samym: na jednym NIP są dwie działalności osoby fizycznej. E-Biuro nie pozwala na prowadzenie dwóch działalności i nie pozwala na wygenerowanie jednej deklaracji JPK VAT już w lutym 2024. Mogłam kupić Małą Księgowość Rzeczypospolitej, tam sprawdziłam że bez problemu to działa.

  0
 • Adam Szymański

  Obsługa wspólników została wdrożona w I kwartale 2023 roku.

  W Centrum Pomocy znajdują się szczegółowe artykuły opisujące:

  Generowanie wspólnego JPK_V7 dla różnych działalności na jednym NIP będzie wkrótce przygotowywana.

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.