Przejdź do głównej zawartości

brak możliwości prowadzenia dwóch działalności na jednym NIP

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 7

 • Iwona Tomaszewska

  podbijam

  0
 • Mieczysław Prekiel

  Dalej brak jakiejkolwiek reakcji

  0
 • Dariusz Stachowiak

  Nadal, żadnych informacji w tym temacie.

  Klienci biura muszą już działać.

  0
 • Adam Szymański

  W ramach prac nad aplikacją realizowaliśmy w poprzednim roku szereg zmian, zwiększających zakres zagadnień obsługiwanych w Symfonia eBiuro, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb biur rachunkowych.W ciągu ostatnich miesięcy analizowaliśmy, przygotowywaliśmy oraz udostępnialiśmy użytkownikom krok po kroku nowe (dla naszej aplikacji) funkcjonalności, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb księgowych i biur rachunkowych. W tym roku kontynuujemy ten trend.

  Obsługa przychodów z tytułu najmu jest obecnie przedmiotem analizy i projektowania rozwiązania z uwzględnieniem możliwości i specyfiki Symfonia eBiuro. Prace nad rozwiązaniem będą realizowane w pierwszym kwartale roku 2024. Liczymy na to, że już niedługo uda się udostępnić Państwu rozwiązanie umożliwiające prostą i intuicyjną obsługę najmu w Symfonia eBiuro.

  0
 • Mieczysław Prekiel

  Tylko tu nie chodzi tylko o najem. 

   

  Tylko np. Rolnik Vatowiec prowadzi dodatkowo JDG na VAT  co wiąże się z prowadzeniem dwóch ewidencji i trzeba łączyć to wszystko w jeden JPK VAT. Proszę zająć się tym problemem jak najszybciej

  0
 • Monika Sikora

  W związku z tym, że mamy koniec stycznia i wiadomość, że Ksef został odroczony, a w Symfonia e-biuro nadal nie można prowadzić dwóch działalności na jednej deklaracji VAT, to może Symfonia wyjdzie na przeciw klientom i chociaż przedłuży ważność licencji na Symfonia Mała Księgowość, żeby można było kontynuować prowadzenie księgowań i rozliczeń do końca 2024 roku.

  0
 • Adam Szymański

  Pierwsze zmiany dot. obsługi najmu prywatnego zostały wdrożone. Poniżej podaję linki do artykułów w Centrum Pomocy:

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.