Przejdź do głównej zawartości

dokumenty importowe

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 2

 • Adam Szymański

  Zarejestrowałem zgłoszenie, w ramach którego zostanie podjęta analiza opisanych przez Panią problemów. Uprzejmie proszę o kontynuowanie korespondencji w ramach zgłoszenia.

  0
 • Jolanta Ronewicz

  Witam

  Jestem zalogowana na e-biuro szukam odpowiedzi 2 najbardziej pilnych problemów na możliwość zrobienia importu FV zakupu z handlu polskiej firmy ,który to temat od 3-04 jest przez Was naprawiany oraz dokumentu DIM zakupu z poza UE .

  Proszę o precyzyjne odp na jakim etapie są te dwie sprawy  koniec kwietnia zbliża się dużymi krokami nie pozostanie mi ni innego jak poinformowanie US i Ministerstwa Finansów gdzie są wysylane deklaracje przez podatników ponieważ nie zamierzam ponosić odpowiedzialności za błędy w programie zakupionym u Was a niespełniającym wymagań. Proszę o przesłanie pinie odpowiedzi lub nr telefonu .

  Pracując w  programie  e-biuro pojawiają się sugestie ,że najlepiej byłoby gdybyście stworzyli możliwość odblokowania błędów które podatnik sam będzie mógł po imporcie edytować i nie będzie żadnej blokady usunie i wprowadzi tak jak powinno to wyglądać przed wysłaniem do Ministerstwa .

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.