Przejdź do głównej zawartości

Problem z wygenerowaniem deklaracji

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 1

 • Adam Szymański

  Oba zagadnienia były omawiane z Państwem na czacie w Symfonii eBiuro.

  Podsumowując powyższe kwestie:

  1. Bilans otwarcia dla KPiR został w systemie wprowadzony prawidłowo. Dział Rozwoju Oprogramowania będzie weryfikował dlaczego kwoty nie wykazują się na automatycznie generowanym PIT-5 oraz dlaczego na ZUS DRA jest podstawiona nieprawidłowa podstawa składki zdrowotnej. Z informacją zwrotną wrócimy do Państwa w ramach zgłoszeń dodanych przez czat.

  2. Na koncie firmy podpiętej pod biuro rachunkowe, można dodać użytkowników z następującymi rolami:
  • zarząd / pełnomocnik / księgowy -> taki użytkownik będzie miał dostęp do wszystkich faktur i danych w systemie, w tym do raportów, ustawień konta, deklaracji podatkowych itp.
  • pracownik -> taki użytkownik będzie miał dostęp tylko i wyłącznie do faktur które samodzielnie dodał w systemie, będzie też miał ogranioczny dostęp do innych danych
   Trzeba podkreślić, że żadna z powyższych ról nie umożliwia księgowania dokumentów oraz generowania deklaracji podatkowych. Te czynności może wykonywać jedynie biuro rachunkowe.
   Dział Rozwoju Oprogramowania będzie pracował nad przygotowaniem nowych ról (typów użytkowników) lub możliwości konfigurowania uprawnień. O wszelkich zmianach będziemy informowali w komunikacie po zalogowaniu do Symfonii eBiuro oraz na liście wdrożeń: https://apps.wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/sections/11000225098642-Zmiany-wprowadzone-w-systemie-Symfonia-eBiuro
  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.