Przejdź do głównej zawartości

Braki w funkcjonaloności eBiuro w stosunku do Start faktury

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 4

 • Oficjalny komentarz
  Adam Szymański

  W ostatnim czasie Klienci zgłaszali nam swoje potrzeby dotyczące dłuższego korzystania z produktów linii Symfonia Start 2.0 i Symfonia 2.0. Zmiana terminu obowiązkowego korzystania z KSeF od lipca 2024, wprowadzona przez Ministerstwo Finansów, umożliwiła nam takie przemodelowanie procesów, abyśmy mogli wyjść naprzeciw Państwa prośbom i podjęliśmy decyzję o możliwości wydłużenia dostępu do produktów z linii Symfonia Start 2.0 i Symfonia 2.0 do 30 czerwca 2024r.

  Warunkiem korzystania z wydłużonego dostępu do produktów linii Symfonia Start 2.0 i Symfonia 2.0 do 30.06.2024 roku jest posiadanie przez Państwa aktywnej usługi Symfonii eBiuro (w abonamencie 360- lub 720-dniowym).

  W przypadku chęci wydłużenia dostępu do produktów Symfonia Start 2.0 Faktura oraz Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość jest wykipienie dostępu do:

  • pakietu Księgowość, jeżeli podmiotem gospodarczym nie jest firma świadcząca usługi biura rachunkowego
  • pakiet Standard, jeżeli podmiot gospodarczy świadczy usługi biura rachunkowego

  Szczegóły zostały podane na stronie www.symfonia.pl/przejdznaebiuro, a 15 marca 2023 zostanie wysłany do Użytkowników mail z informacją jak można dokonać zakupu Symfonii eBiura.

 • Adam Szymański

  Symfonia eBiuro na chwilę obecną umożliwia prowadzenie kartoteki produktowej oraz przypisywanie do produktów tzw. grup cenowych.

  Ten zakres funkcjonalny będzie rozszerzany w najbliższym czasie. Wstępna analiza została wykonana, ale w tym momencie nie jestem w stanie podać listy funkcji które pojawią się w systemie ani przybliżonego terminu wdrożenia tych zmian. Zmiany pojawią się na pewno, będziemy starali się aby odpowiadały one na potrzeby naszych Użytkowników. O wdrożeniach nowych funkcjonalności będziemy informowali w komunikatach po zalogowaniu do Symfonii eBiuro.

  W imieniu Zespołu Symfonii eBiuro dziękuję za przesłanie uwag i jednocześnie proszę o cierpliwość.

  0
 • Leszek Powolny

  Witam, Czy w takim razie istnieje możliwość korzystania  do końca roku z oprogramowania Start Faktura i Mała Księgowość? Bo na tę chwilę eBiuro.... nie spełnia moich potrzeb szczerze mówiąc

  0
 • Adam Szymański

  KSeF

  Wdrożenie obsługi KSeF w Symfonia eBiuro planujemy wdrożyć do końca września 2023 w zakresie wysyłki dokumentów sprzedażowych do KSeF.

  W kolejnych wydaniach planujemy m.in. odbiór dokumentów, obsługę płatności i inne scenariusze niezbędne do kompleksowej obsługi KSeF.

  O wszelkich zmianach będziemy informowali w komunikatach po zalogowaniu do systemu oraz w artykułach pomocy.

  Pozostałe nowości w systemie

  W systemie sukcesywnie wdrażamy kolejne zmiany oraz nowe funkcjonalności.

  Opisy najważniejszych zmian są przygotowane w poniższym artykule: https://apps.wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/sections/11000225098642-Zmiany-wprowadzone-w-systemie-Symfonia-eBiuro

  A nad tymi funkcjami będziemy pracowali w najbliższym czasie: https://apps.wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/articles/11001517236242--eBiuro-Przysz%C5%82e-funkcje-w-Symfonia-eBiuro

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.